Parafialna majówka dzieci z Niwki

Data dodania: 2024.05.02

Początek maja to dla dzieci ze scholi wNiebogłosy i LSO działających przy parafii św. Jana Chrzciciela w Sosnowcu-Niwce czas spędzony na wspólnej integracji i duchowym odpoczynku w nadmorskiej miejscowości Jarosławiec.

Naszą baza noclegową i wypadową był ośrodek wczasowo - kolonijny "Barka". Bardzo intensywny i napięty harmonogram wyjazdu realizowany był pod czujnym okiem profesjonalnej i niezastąpionej kadry wychowawczej.

Ten intensywny czas pobytu bogaty we wrażenia duchowe i fizyczne z pewnością będzie owocował przede wszystkim pogłębieniem życia duchowego i jeszcze większym zaangażowaniem na chwałę Pana Boga i na rzecz dobra drugiego człowieka.

Ks. Konrad Mruk